ALC70D302BB063
MFR.Part #
ALC70D302BB063
JLCPCB Part #
C1605409
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 10mm 136mΩ@100Hz 2.86A@100Hz 25mm 3000uF 30mm 63V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS