ALC70D243EH063
MFR.Part #
ALC70D243EH063
JLCPCB Part #
C1613569
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 18000hrs@85℃ 23mΩ@100Hz 24000uF 40mm 60mm 63V 9.94A@100Hz ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS