ALC70D242EH250
MFR.Part #
ALC70D242EH250
JLCPCB Part #
C1612172
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 18000hrs@85℃ 2400uF 250V 40mm 5.4A@100Hz 60mm 85mΩ@100Hz ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS