ALC70D131BD500
MFR.Part #
ALC70D131BD500
JLCPCB Part #
C1606452
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1.05A@100Hz 1.548Ω@100Hz 10000hrs@85℃ 10mm 130uF 25mm 40mm 500V ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS