ALC70C242EF200
MFR.Part #
ALC70C242EF200
JLCPCB Part #
C1611661
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 101mΩ@100Hz 18000hrs@85℃ 200V 22.5mm 2400uF 4.9A@100Hz 40mm 50mm ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS