ALC70A912BD040
MFR.Part #
ALC70A912BD040
JLCPCB Part #
C1607103
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 10mm 25mm 4.21A@100Hz 40V 40mm 83.38mΩ@100Hz 9100uF ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS