ALC70A681DF400
MFR.Part #
ALC70A681DF400
JLCPCB Part #
C1588249
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 15000hrs@85℃ 2.99A@100Hz 204.7mΩ@100Hz 35mm 400V 50mm 680uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS