ALC70A561BD200
MFR.Part #
ALC70A561BD200
JLCPCB Part #
C1604743
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1.78A@100Hz 10000hrs@85℃ 10mm 200V 25mm 395.9mΩ@100Hz 40mm 560uF ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS