ALC70A473EH040
MFR.Part #
ALC70A473EH040
JLCPCB Part #
C1612270
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 11.02A@100Hz 18000hrs@85℃ 21.17mΩ@100Hz 40V 40mm 47000uF 60mm ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS