ALC70A392CF100
MFR.Part #
ALC70A392CF100
JLCPCB Part #
C1609777
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 13000hrs@85℃ 30mm 3900uF 5.67A@100Hz 50mm 66mΩ@100Hz ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS