ALC70A331EF600
MFR.Part #
ALC70A331EF600
JLCPCB Part #
C6500325
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 18000hrs@85℃ 2.75A@100Hz 330uF 396.9mΩ@100Hz 40mm 50mm 600V ±20% Plugin,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS