ALC70A271BB250
MFR.Part #
ALC70A271BB250
JLCPCB Part #
C3721435
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.22A@100Hz 10000hrs@85℃ 10mm 250V 25mm 270uF 30mm 677.9mΩ@100Hz ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS