ALC70A241DF600
MFR.Part #
ALC70A241DF600
JLCPCB Part #
C3723373
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 15000hrs@85℃ 240uF 35mm 4.74A@10kHz 50mm 534mΩ@100Hz 600V ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS