ALC70A221CD500
MFR.Part #
ALC70A221CD500
JLCPCB Part #
C1609430
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1.55A@100Hz 10mm 13000hrs@85℃ 220uF 30mm 40mm 500V 912.6mΩ@100Hz ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS