ALC70A153EL100
MFR.Part #
ALC70A153EL100
JLCPCB Part #
C6120089
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 10.57A@100Hz 100V 10mm 15000uF 18000hrs@85℃ 25.05mΩ@100Hz 40mm 80mm ±20% Plugin,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS