ALC70A151DC600
MFR.Part #
ALC70A151DC600
JLCPCB Part #
C1610419
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1.6A@100Hz 10mm 15000hrs@85℃ 150uF 35mm 35mm 600V 852.6mΩ@100Hz ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS