ALC70A121CB550
MFR.Part #
ALC70A121CB550
JLCPCB Part #
C1608058
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 120uF 13000hrs@85℃ 3.578Ω@100Hz 30mm 30mm 550V 960mA@100Hz ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS