ALC40A471DE400
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALC40A471DE400
JLCPCB Part #
C5561617
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.5A@100Hz 300mΩ@100Hz 35mm 400V 45mm 470uF 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS