ALC10C102EL400
MFR.Part #
ALC10C102EL400
JLCPCB Part #
C1665801
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 120mΩ@100Hz 18000hrs@85℃ 22.5mm 400V 40mm 5A@100Hz 80mm ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS