ALA7DF471DE500
MFR.Part #
ALA7DF471DE500
JLCPCB Part #
C6119736
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 15000hrs@85℃ 2.91A@100Hz 35mm 45mm 470uF 500V 532.2mΩ@100Hz ±20% Plugin,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS