ALA7DE561DD400
MFR.Part #
ALA7DE561DD400
JLCPCB Part #
C1614911
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 15000hrs@85℃ 3.06A@100Hz 318.6mΩ@100Hz 35mm 400V 40mm 560uF ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS