ALA7DE471DD450
MFR.Part #
ALA7DE471DD450
JLCPCB Part #
C1609044
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 15000hrs@85℃ 2.12A@100Hz 327mΩ@100Hz 35mm 40mm 450V 470uF ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS