ALA7DD621CF400
MFR.Part #
ALA7DD621CF400
JLCPCB Part #
C3721895
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1.52A@100Hz 13000hrs@85℃ 285mΩ@100Hz 30mm 400V 50mm 620uF ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS