ALA7DC681DE400
MFR.Part #
ALA7DC681DE400
JLCPCB Part #
C1610258
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 15000hrs@85℃ 2.42A@100Hz 263.4mΩ@100Hz 35mm 400V 45mm 680uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS