ALA7DC391DD500
MFR.Part #
ALA7DC391DD500
JLCPCB Part #
C1610752
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 15000hrs@85℃ 2.55A@100Hz 35mm 390uF 40mm 500V 640.2mΩ@100Hz ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS