ALA7DA561EF550
MFR.Part #
ALA7DA561EF550
JLCPCB Part #
C3723483
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 18000hrs@85℃ 315mΩ@100Hz 40mm 50mm 550V 560uF 6.1A@10kHz ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS