ALA7DA301CC450
MFR.Part #
ALA7DA301CC450
JLCPCB Part #
C1583254
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 13000hrs@85℃ 2.12A@100Hz 300uF 30mm 35mm 450V 504.2mΩ@100Hz ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS