ALA7DA241DE600
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALA7DA241DE600
JLCPCB Part #
C3724942
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 15000hrs@85℃ 240uF 35mm 4.6A@10kHz 45mm 535mΩ@100Hz 600V ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS