ACR05B100KGS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ACR05B100KGS
JLCPCB Part #
C1649984
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
10pF 5.08mm 50V C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded