A769KS227M1VLAS016
MFR.Part #
A769KS227M1VLAS016
JLCPCB Part #
C3275326
Package
SMD,D8xL12.5mm
Description
-55℃~+125℃ 12.5mm 135mA@120Hz 2000hrs@125℃ 220uF 35V 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS