A768MS566M1KLAE034
MFR.Part #
A768MS566M1KLAE034
JLCPCB Part #
C3275129
Package
SMD,D10xL13mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 13mm 2000hrs@125℃ 34mΩ 56uF 80V 90mA@120Hz Polymer ±20% SMD,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS