A768KS397M1ELAE019
MFR.Part #
A768KS397M1ELAE019
JLCPCB Part #
C3275586
Package
SMD,D8xL12.5mm
Description
-55℃~+125℃ 116.25mA@120Hz 12.5mm 19mΩ 2000hrs@125℃ 25V 390uF 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS