A768KE187M1ELAE029
MFR.Part #
A768KE187M1ELAE029
JLCPCB Part #
C3275446
Package
SMD,D8xL6mm
Description
-55℃~+125℃ 180uF 2000hrs@125℃ 25V 29mΩ 6mm 80mA@120Hz 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS