A767KN476M1VLAE031
MFR.Part #
A767KN476M1VLAE031
JLCPCB Part #
C2161622
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 31mΩ 35V 47uF 8mm 95mA@120Hz Polymer ±20% SMD,D8xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS