A767KN476M1HLAE029
MFR.Part #
A767KN476M1HLAE029
JLCPCB Part #
C2161539
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 165mA@120Hz 2000hrs@105℃ 29mΩ 47uF 50V 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS