A767KN226M1KLAE045
MFR.Part #
A767KN226M1KLAE045
JLCPCB Part #
C3274869
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 105mA@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 22uF 45mΩ 80V 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS