A767KN226M1JLAE045
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
A767KN226M1JLAE045
JLCPCB Part #
C2162801
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 22uF 45mΩ 63V 8mm 90mA@120Hz Polymer ±20% SMD,D8xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS