A765MU277M1ELAE050
MFR.Part #
A765MU277M1ELAE050
JLCPCB Part #
C1882459
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.9mm 190mA@120Hz 2000hrs@105℃ 25V 270uF 50mΩ Polymer ±20% SMD,D10xL12.9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS