A765MN188M0GLAE010
MFR.Part #
A765MN188M0GLAE010
JLCPCB Part #
C3275258
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mm 10mΩ 1800uF 2000hrs@105℃ 275mA@120Hz 4V Polymer ±20% SMD,D10xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS