A765KN687M0GLAE012
MFR.Part #
A765KN687M0GLAE012
JLCPCB Part #
C1882455
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12mΩ 2000hrs@105℃ 226mA@120Hz 4V 680uF 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS