A765KN567M0JLAE012
MFR.Part #
A765KN567M0JLAE012
JLCPCB Part #
C1882691
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12mΩ 2000hrs@105℃ 250mA@120Hz 560uF 6.3V 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS