A765KN158M0ELAE010
MFR.Part #
A765KN158M0ELAE010
JLCPCB Part #
C6116731
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mΩ 1500uF 170mA@120Hz 2.5V 2000hrs@105℃ 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS