A765KN128M0ELAE012
MFR.Part #
A765KN128M0ELAE012
JLCPCB Part #
C6110573
Description
-55℃~+105℃ 10mm 1200uF 12mΩ 2.5V 2000hrs@105℃ 255mA@120Hz 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS