A765KN108M0ELAE012
MFR.Part #
A765KN108M0ELAE012
JLCPCB Part #
C2161634
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10mm 12mΩ 2.5V 2000hrs@105℃ 213mA@120Hz 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS