A765KN107M1ELAE024
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
A765KN107M1ELAE024
JLCPCB Part #
C2162330
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10mm 165mA@120Hz 2000hrs@105℃ 24mΩ 25V 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS