A765KG106M1ELAE035
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
A765KG106M1ELAE035
JLCPCB Part #
C1517681
Package
SMD,D8xL7.3mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 2000hrs@105℃ 25V 35mΩ 7.3mm 80mA@120Hz 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL7.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS