A765EG477M0ELAE020
MFR.Part #
A765EG477M0ELAE020
JLCPCB Part #
C1882442
Package
SMD,D6.3xL7.3mm
Description
-55℃~+105℃ 160mA@120Hz 2.5V 2000hrs@105℃ 20mΩ 470uF 6.3mm 7.3mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL7.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS