A765EG277M0JLAE020
MFR.Part #
A765EG277M0JLAE020
JLCPCB Part #
C1882447
Package
SMD,D6.3xL7.3mm
Description
-55℃~+105℃ 140mA@120Hz 2000hrs@105℃ 20mΩ 270uF 6.3V 6.3mm 7.3mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL7.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS