A765EB337M0ELAE014
MFR.Part #
A765EB337M0ELAE014
JLCPCB Part #
C1517615
Package
SMD,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 14mΩ 158mA@120Hz 2.5V 2000hrs@105℃ 330uF 6.3mm 6mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS