A765EB227M0JLAE020
MFR.Part #
A765EB227M0JLAE020
JLCPCB Part #
C2161677
Package
SMD,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 140mA@120Hz 2000hrs@105℃ 20mΩ 220uF 6.3V 6.3mm 6mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS